Product Quick finder

Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!

Informatie

Accel Computer Service
Mechelsesteenweg 25
B-2650 EDEGEM
BelgiŽ
tel. : +32 3 4603535
VAT : BE 0448.125.944
webshop@accel.be
Fiber Optic Cable Singlemode Duplex Lc/lc 9/125 2m
Laatste update:
€13,61(excl. BTW)
€16,47(incl. BTW)
Logon Cable Tester For Utp/stp,  Modular Cables
Laatste update:
€10,92(excl. BTW)
€13,21(incl. BTW)
LOGON FIBER PATCH CABLE 50 125 LC LC 2M OM4

CABLE SYSTEM

LOGON FIBER PATCH CABLE 50 125 LC LC 2M OM4

Referentie:
AL5LCLC02I/4I
Taal :
NA
Laatste update:
€9,86(excl. BTW)
€11,93(incl. BTW)
Patch Cable CAT6 Ivory 5m

CABLE SYSTEM

Patch Cable CAT6 Ivory 5m

Referentie:
TCU66U050I
Taal :
UK
Laatste update:
€6,95(excl. BTW)
€8,41(incl. BTW)
Patch Cable CAT6 Ivory 2m

CABLE SYSTEM

Patch Cable CAT6 Ivory 2m

Referentie:
TCU66U020I
Taal :
UK
Laatste update:
€3,43(excl. BTW)
€4,15(incl. BTW)
Patch Cable Utp Cat5e Violet 3m

CABLE SYSTEM

Patch Cable Utp Cat5e Violet 3m

Referentie:
TCU55U030V
Taal :
UK
Laatste update:
€3,32(excl. BTW)
€4,02(incl. BTW)
USB Cable A To Micro USB - 2m Black

CABLE SYSTEM

USB Cable A To Micro USB - 2m Black

Referentie:
TAK67421
Taal :
UK
Laatste update:
€3,09(excl. BTW)
€3,74(incl. BTW)
Patch Cable Utp Cat5e Violet 2m

CABLE SYSTEM

Patch Cable Utp Cat5e Violet 2m

Referentie:
TCU55U020V
Taal :
UK
Laatste update:
€2,42(excl. BTW)
€2,93(incl. BTW)
Patch Cable Utp Cat5e Violet 1m

CABLE SYSTEM

Patch Cable Utp Cat5e Violet 1m

Referentie:
TCU55U010V
Taal :
UK
Laatste update:
€1,56(excl. BTW)
€1,89(incl. BTW)