Product Quick finder

Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!

Informatie

Accel Computer Service
Mechelsesteenweg 25
B-2650 EDEGEM
België
tel. : +32 3 4603535
VAT : BE 0448.125.944
webshop@accel.be
Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste
Transceiver X130 10G XFP SC ZR
Laatste update:
€14.166,02(excl. BTW)
€17.140,88(incl. BTW)
Transceiver X132 10G SFP+ LC ER
Laatste update:
€10.513,34(excl. BTW)
€12.721,14(incl. BTW)
Transceiver X135 10G XFP LC ER
Laatste update:
€8.557,68(excl. BTW)
€10.354,79(incl. BTW)
Transceiver X130 10G SFP+ LC ER 40km
Laatste update:
€7.367,09(excl. BTW)
€8.914,18(incl. BTW)
Transceiver X142 40G QSFP+ LC LR4 SM
Laatste update:
€7.038,09(excl. BTW)
€8.516,08(incl. BTW)
Transceiver X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm
Laatste update:
€6.404,37(excl. BTW)
€7.749,28(incl. BTW)
Sfp (mini-gbic) Transceiver Module - 1000base-lx 10km 8-pack
Laatste update:
€5.810,37(excl. BTW)
€7.030,55(incl. BTW)
Transceiver X121 1G SFP LC LH
Laatste update:
€4.915,87(excl. BTW)
€5.948,20(incl. BTW)
HP B-series 8GB Extended Long Wave 25km Fibre Channel SFP+ Transceiver 1 Pack
Laatste update:
€4.299,36(excl. BTW)
€5.202,22(incl. BTW)
Aruba 10G SFP+ LC ER 40km SMF Transceiver
Laatste update:
€4.227,15(excl. BTW)
€5.114,85(incl. BTW)
Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste