Product Quick finder

Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!

Informatie

Accel Computer Service
Mechelsesteenweg 25
B-2650 EDEGEM
BelgiŽ
tel. : +32 3 4603535
VAT : BE 0448.125.944
webshop@accel.be
Ga naar pagina:     2  
Mellanox ConnectX-4 Lx 2x25GbE SFP28 Adapter
Laatste update:
€818,34(excl. BTW)
€990,19(incl. BTW)
Network Card With Open Sfp+ - Intel Xl710 Chip
Laatste update:
€395,37(excl. BTW)
€478,40(incl. BTW)
Pci-e Fiber Optic Nic With Sfp+ Multimode 10g Sfp W/ Lan Card
Laatste update:
€368,99(excl. BTW)
€446,47(incl. BTW)
Ax745 Prosafe 10gbase-t Rj45 I/o Module

NETGEAR

Ax745 Prosafe 10gbase-t Rj45 I/o Module

Referentie:
AX745-10000S
Taal :
UK
Laatste update:
€301,13(excl. BTW)
€364,37(incl. BTW)
Dual-Port 10GB Pci-e Network Card with 10GBASE-T & NBASE-T
Laatste update:
€289,83(excl. BTW)
€350,70(incl. BTW)
Open Sfp+ Network Card - Pci-e - Intel Chip 1-port 10g - Mm/sm
Laatste update:
€228,91(excl. BTW)
€276,98(incl. BTW)
Fiber Optic Ethernet Network Adapter Pci-e 10g - 10gbase-sr Lr
Laatste update:
€203,48(excl. BTW)
€246,21(incl. BTW)
Gigabit Ethernet Fiber Network Card Pci-e W/ Open Sfp - pci-e Sfp Network Card Adapter Nic
Laatste update:
€150,30(excl. BTW)
€181,86(incl. BTW)
Multi Mode Sc Fiber Pci-e Card 1000mbps Gigabit
Laatste update:
€137,98(excl. BTW)
€166,96(incl. BTW)
C612 ChIPSet (dh82029 Pch)

INTEL

C612 ChIPSet (dh82029 Pch)

Referentie:
DH82029PCH
Taal :
UK
Laatste update:
€57,20(excl. BTW)
€69,21(incl. BTW)
Ga naar pagina:     2