Product Quick finder

Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!

Informatie

Accel Computer Service
Mechelsesteenweg 25
B-2650 EDEGEM
BelgiŽ
tel. : +32 3 4603535
VAT : BE 0448.125.944
webshop@accel.be
Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste
MELLANOX ACTIVE FIBER CABLE, VPI, UP TO 100GB/S, QSFP, LSZH, 100M
€3.079,28(excl. BTW)
€3.725,93(incl. BTW)
100gbase Qsfp Active Optical Cable 15m

CISCO SYSTEMS

100gbase Qsfp Active Optical Cable 15m

Referentie:
QSFP-100G-AOC15M
Taal :
UK
Laatste update:
€2.482,46(excl. BTW)
€3.003,78(incl. BTW)
100gbase Qsfp Active Optical Cable 25m

CISCO SYSTEMS

100gbase Qsfp Active Optical Cable 25m

Referentie:
QSFP-100G-AOC25M
Taal :
UK
Laatste update:
€2.482,46(excl. BTW)
€3.003,78(incl. BTW)
Active Optical Cable 100gbase Qsfp 5m

CISCO SYSTEMS

Active Optical Cable 100gbase Qsfp 5m

Referentie:
QSFP-100G-AOC5M=
Taal :
UK
Laatste update:
€2.275,19(excl. BTW)
€2.752,98(incl. BTW)
100gbase Qsfp Active Optical Cable 10m

CISCO SYSTEMS

100gbase Qsfp Active Optical Cable 10m

Referentie:
QSFP-100G-AOC10M
Taal :
UK
Laatste update:
€2.275,18(excl. BTW)
€2.752,97(incl. BTW)
Active Optical Cable 100gbase Qsfp 10m

CISCO SYSTEMS

Active Optical Cable 100gbase Qsfp 10m

Referentie:
QSFP-100G-AOC10M=
Taal :
UK
Laatste update:
€2.275,18(excl. BTW)
€2.752,97(incl. BTW)
Active Optical Cable 100gbase Qsfp 3m

CISCO SYSTEMS

Active Optical Cable 100gbase Qsfp 3m

Referentie:
QSFP-100G-AOC3M=
Taal :
UK
Laatste update:
€2.101,04(excl. BTW)
€2.542,26(incl. BTW)
Active Optical Cable 100gbase Qsfp 2m

CISCO SYSTEMS

Active Optical Cable 100gbase Qsfp 2m

Referentie:
QSFP-100G-AOC2M=
Taal :
UK
Laatste update:
€2.071,70(excl. BTW)
€2.506,76(incl. BTW)
Fiber Optic Installation Cable Universal 12 Fibers, Indoor/Outdoor, OM3 500 m Drum
Laatste update:
€1.718,49(excl. BTW)
€2.079,37(incl. BTW)
MELLANOX ACTIVE FIBER CABLE VPI UP TO 56GB/S QSFP 50M
€1.288,74(excl. BTW)
€1.559,38(incl. BTW)
Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste