Product Quick finder

Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!

Informatie

Accel Computer Service
Mechelsesteenweg 25
B-2650 EDEGEM
BelgiŽ
tel. : +32 3 4603535
VAT : BE 0448.125.944
webshop@accel.be
Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste
Rapidrun Runner Optical 304.8m

C2G

Rapidrun Runner Optical 304.8m

Referentie:
84129
Taal :
UK
€3.548,07(excl. BTW)
€4.293,16(incl. BTW)
Rapidrun Runner Optical 228.6m

C2G

Rapidrun Runner Optical 228.6m

Referentie:
84128
Taal :
UK
€3.102,73(excl. BTW)
€3.754,30(incl. BTW)
Rapidrun Runner Optical 152.4m

C2G

Rapidrun Runner Optical 152.4m

Referentie:
84127
Taal :
UK
€2.546,07(excl. BTW)
€3.080,74(incl. BTW)
Active Optical Cable 100gbase Qsfp 5m

CISCO SYSTEMS

Active Optical Cable 100gbase Qsfp 5m

Referentie:
QSFP-100G-AOC5M=
Taal :
UK
Laatste update:
€2.433,57(excl. BTW)
€2.944,62(incl. BTW)
Active Optical Cable 100gbase Qsfp 3m

CISCO SYSTEMS

Active Optical Cable 100gbase Qsfp 3m

Referentie:
QSFP-100G-AOC3M=
Taal :
UK
Laatste update:
€2.211,84(excl. BTW)
€2.676,33(incl. BTW)
Active Optical Cable 100gbase Qsfp 2m

CISCO SYSTEMS

Active Optical Cable 100gbase Qsfp 2m

Referentie:
QSFP-100G-AOC2M=
Taal :
UK
Laatste update:
€2.166,22(excl. BTW)
€2.621,13(incl. BTW)
Fiber Optic Installation Cable Universal 12 Fibers, Indoor/Outdoor, OM3 500 m Drum
Laatste update:
€1.663,31(excl. BTW)
€2.012,61(incl. BTW)
Qsfp+ Active Optical Cable - Msa Compliant - 30m
Laatste update:
€1.442,01(excl. BTW)
€1.744,83(incl. BTW)
Rapidrun Runner Optical 61m

C2G

Rapidrun Runner Optical 61m

Referentie:
84126
Taal :
UK
€1.416,85(excl. BTW)
€1.714,39(incl. BTW)
Rapidrun Runner Optical 53.3m

C2G

Rapidrun Runner Optical 53.3m

Referentie:
84125
Taal :
UK
€1.313,45(excl. BTW)
€1.589,27(incl. BTW)
Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste