Product Quick finder

Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!

Informatie

Accel Computer Service
Mechelsesteenweg 25
B-2650 EDEGEM
België
tel. : +32 3 4603535
VAT : BE 0448.125.944
webshop@accel.be
Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste
HPE X140 40G QSFP+ LC ER4 40km SM Transceiver
Laatste update:
€25.745,78(excl. BTW)
€31.152,40(incl. BTW)
Aruba 100G QSFP28 LC LR4 10km SMF 2-strand Transceiver
Laatste update:
€23.776,73(excl. BTW)
€28.769,84(incl. BTW)
10gbase-dwdm 1544.53 Nm Sfp10g (build-to-order)

CISCO SYSTEMS

10gbase-dwdm 1544.53 Nm Sfp10g (build-to-order)

Referentie:
DWDM-SFP10G-44.53=
Taal :
UK
Laatste update:
€16.185,11(excl. BTW)
€19.583,98(incl. BTW)
Transceiver X130 10G XFP SC ZR
Laatste update:
€14.210,05(excl. BTW)
€17.194,16(incl. BTW)
Transceiver 100gbase Lr4 Qsfp Lc 10km Over Smf

CISCO SYSTEMS

Transceiver 100gbase Lr4 Qsfp Lc 10km Over Smf

Referentie:
QSFP-100G-LR4-S=
Taal :
UK
Laatste update:
€12.694,66(excl. BTW)
€15.360,54(incl. BTW)
Aruba 100G QSFP28 LC CWDM4 2km SMF Transceiver
Laatste update:
€10.332,98(excl. BTW)
€12.502,90(incl. BTW)
Apl-meraki Lr4 Qsfp 40g Transceiver

CISCO SYSTEMS

Apl-meraki Lr4 Qsfp 40g Transceiver

Referentie:
MA-QSFP-40G-LR4
Taal :
UK
€9.271,29(excl. BTW)
€11.218,26(incl. BTW)
Transceiver X135 10G XFP LC ER
Laatste update:
€8.584,31(excl. BTW)
€10.387,02(incl. BTW)
Transceiver X142 40G QSFP+ LC LR4 SM
Laatste update:
€7.205,46(excl. BTW)
€8.718,61(incl. BTW)
Transceiver X130 10G SFP+ LC ER 40km
Laatste update:
€7.146,23(excl. BTW)
€8.646,94(incl. BTW)
Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste